Categories
Intrebari de la cititori

A aparut igrasia intr-o casa renovata. Cum rezolv problema?

In urma cu trei ani am cumparat o casa la tara, desi am renovat-o, a aparut pe interior igrasia. Doresc sa rezolv aceasta problema.


Intrebare de la Sorin, pe adresa redactiei: A aparut igrasia intr-o casa renovata. Cum rezolv problema?

1 răspuns la “A aparut igrasia intr-o casa renovata. Cum rezolv problema?”

Va recomand vopsea lavabila de la Sân Marco-Antimuffa, înprealabil se sspăla pereții AAtomo.0724045671 pentru detalii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *